-T_K- Birligi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-T_K- Birligi

Türk Komandolari

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Oyun Başlangıcındaki Altınlar

2 posters
YazarMesaj
ZoSo
Admin
Admin
ZoSo

Location : bak gardas nerde oturdumu sölerim ama 10000 odun 10000 tugla 10000 demir 10000 de tahıl isterim :D

Oyun Başlangıcındaki Altınlar Empty
MesajKonu: Oyun Başlangıcındaki Altınlar   Oyun Başlangıcındaki Altınlar EmptySalı Ağus. 21, 2007 2:47 pm

Belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz; oyuna başladığınızda 30 altınınız var. Peki nerde bu altınlar diyeceksiniz. Sağ üst köşedeki küçük plus butonuna kliklerseniz yeni açılan altın satış ekranında mevduat menüsünde 30 altın ve bu altınları harcayabileceğiniz yerler olduğunu göreceksiniz.
Size tavsiyem ilerde ben altın maltın almam arkadaş kendi öz kaynaklarımla devam ederim diyorsaniz bu altınları kullanmak için acele etmeyin. Zaten oyun başında kaynağınız az, bina inşaa süreleri kısa. Ancak biraz ilerledikten sonra bina süreleri uzayınca ve üretim seviyeleriniz artınca bu altınları %25 üretim arttırmak ve binaları ve araştırmaları hemen bitirmek için kullanabilirsiniz. İsterseniz bu altınların bir kısmı ile 7 günlük plus account da alabilirsiniz. Plus accountun faydalarını öğrenmek için ip uclarından plus accountu mutlaka okuyunuz.
https://tkbirligi.yetkin-forum.com
testuser
Er
Er

MesajKonu: Geri: Oyun Başlangıcındaki Altınlar   Oyun Başlangıcındaki Altınlar EmptyÇarş. Ağus. 22, 2007 12:15 am

ben oyunun başındaki altınları öle kullandım tarla seviye 1 için demir seviye 1 için ne bilim altınların okadar değerli oldunu yeni baslamıstım
selim
Misafir

MesajKonu: Geri: Oyun Başlangıcındaki Altınlar   Oyun Başlangıcındaki Altınlar EmptyÇarş. Ağus. 22, 2007 12:18 am

bende duruyor pek kullanmak istemiyorum

bazı imalatlar 16 saatin üstünde sürüyor

daha üst seviyedeki imalatlarda lazım olabilir
testuser
Er
Er

MesajKonu: Geri: Oyun Başlangıcındaki Altınlar   Oyun Başlangıcındaki Altınlar EmptyÇarş. Ağus. 22, 2007 12:25 am

ben sabredemedim malesef

Oyun Başlangıcındaki Altınlar
1 sayfadaki 1 sayfası