-T_K- Birligi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-T_K- Birligi

Türk Komandolari

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?

+2
L3ßRON
ZoSo
6 posters

Forumumuz Nasıl Olmuş?
Çok Güzel
Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? Vote_lcap42%Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? Vote_rcap
 42% [ 5 ]
Güzel
Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? Vote_lcap42%Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? Vote_rcap
 42% [ 5 ]
İdare Eder
Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? Vote_lcap16%Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? Vote_rcap
 16% [ 2 ]
Kötü
Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? Vote_lcap0%Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 12

YazarMesaj
ZoSo
Admin
Admin
ZoSo

Location : bak gardas nerde oturdumu sölerim ama 10000 odun 10000 tugla 10000 demir 10000 de tahıl isterim :D

Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? Empty
MesajKonu: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyC.tesi Ağus. 18, 2007 4:35 am

Arkadaşlar Foruma eklenmesini istediğiniz kategori yapılmasını istediğiniz değişiklik vs. çeşitli fikirlenirz varsa söyleyin bizim isimizde kolaylassın forumu canlı tutmak icin daha neler yapabiliriz ve forum nasıl olmus
https://tkbirligi.yetkin-forum.com
L3ßRON
Er
Er
L3ßRON

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyPaz Ağus. 19, 2007 5:02 am

ZoSo demiş ki:
Arkadaşlar Foruma eklenmesini istediğiniz kategori yapılmasını istediğiniz değişiklik vs. çeşitli fikirlenirz varsa söyleyin bizim isimizde kolaylassın forumu canlı tutmak icin daha neler yapabiliriz ve forum nasıl olmus

dosTum Forumu GeneL FoRum haLine etiRsek scratch ne dersin?
yani oyun ve ßirLikLe iLgiLi herşey en ßaşta duru aLt taRafLarada GünceL şeyLer koYaLım ne dersin?
ahmert
Moderatör
Moderatör
ahmert

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyPaz Ağus. 19, 2007 5:40 am

oyun konusu saçma ama dierleri mantıklı
L3ßRON
Er
Er
L3ßRON

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyPaz Ağus. 19, 2007 5:58 am

ahmert demiş ki:
oyun konusu saçma ama dierleri mantıklı

yani saçma derken? anlamadım....
bu forum zaten oyun için Birlik için açılmadımı scratch Question
ahmert
Moderatör
Moderatör
ahmert

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyPaz Ağus. 19, 2007 12:36 pm

bn yanlış anlamışım kraloyun felan sandım bn o dediğin olabilr
L3ßRON
Er
Er
L3ßRON

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyPaz Ağus. 19, 2007 1:08 pm

ahmert demiş ki:
bn yanlış anlamışım kraloyun felan sandım bn o dediğin olabilr

hııı Smile waLLa ßence güseL oLur taßi adminimiz ne deR ßiLemem king
LaCiVeRt5559
Moderatör
Moderatör
LaCiVeRt5559

Location : söylerim ama bir koşulum var köyünün temsilcisi yaparsan

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyPaz Ağus. 19, 2007 1:11 pm

FİKİRLERİNİ BEĞENDİM LEBRON AKIN BENİMDE BİR FİKİRİM GELDİ ENCE ŞÖYLE YAPALIM BAŞKA BİRLİKTEKİLEREDE SÖYLEYELİM GELSİN KISKANSINLAR BİZİ Very Happy Razz ÜYE OLAMASINLAR İZİM BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜ İYİCE ANLASINLAR afro
http://ahocan101.blogcu.com/
L3ßRON
Er
Er
L3ßRON

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyPaz Ağus. 19, 2007 1:35 pm

LaCiVeRt5559 demiş ki:
FİKİRLERİNİ BEĞENDİM LEBRON AKIN BENİMDE BİR FİKİRİM GELDİ ENCE ŞÖYLE YAPALIM BAŞKA BİRLİKTEKİLEREDE SÖYLEYELİM GELSİN KISKANSINLAR BİZİ Very Happy Razz ÜYE OLAMASINLAR İZİM BÜYÜKLÜĞÜMÜZÜ İYİCE ANLASINLAR afro

güseL LafLaRın için saoL dostum, heRşey ßiRLiğimiz için cheers
yok dostum aman tehLikeLi oLur ßaşka ßirLikLeRin haßeRi oLmasın ßiz saman aLtından su yüRütüRcesine işimize ßakaLım sessiz sedasız feth edeLim S9'u bounce lol!
ahmert
Moderatör
Moderatör
ahmert

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyPaz Ağus. 19, 2007 1:40 pm

yakında birlik chat i de olcak herhalde ama benm mynet yetmio:suspect:daha sora bi müddet sora birlik sayfasına yazılcak forum
ZoSo
Admin
Admin
ZoSo

Location : bak gardas nerde oturdumu sölerim ama 10000 odun 10000 tugla 10000 demir 10000 de tahıl isterim :D

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyPtsi Ağus. 20, 2007 12:50 am

arkadaşlar yoğunluk olsa forumda 1 dk sürmez chat i açmam
ayrıca forumumuzun genele açılması tehlikelidir çünkü bizim saldırı raporlarımız yer alıyor fire veririz çok tehlikeli
benim istediğim sizden foruma açabileceğimiz kategoriler fikir üretin arkadaşlar
https://tkbirligi.yetkin-forum.com
testuser
Er
Er

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyÇarş. Ağus. 22, 2007 12:30 am

valla chat olsa süper olur
emre1991
Er
Er
emre1991

MesajKonu: Geri: Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?   Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz? EmptyÇarş. Ağus. 22, 2007 4:47 pm

forumu çok beğendim ilerledikçe dahada güzelleşeceğine eminim

Forumumuz Nasıl Olmuş Ve Forum Hk İstekleriniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-